| xOchelariCuInfraRosu a întrebat:

Ce sampon-uri imi recomandati pentru un par moale si sclipitor happy?

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Pantenne tongue shampon si balsam happy dar trebuie ales dupa tipul tau de par happy

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dove e cel mai bun pentru un păr moale!

| narcisa a răspuns:

Eu folosesc head&shoulders si parul meu e foarte moale.eu zic sa il incerci.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Eu folosesc Clear dar m-am gandit sa imi iau syoss sau cum se numeste.sa-l incerc.big grin
Daca e bun iti spun:p

| claudia_7744 a răspuns:

Gliss dala ros:X eu dala am avut si mi-a facut parul super:X moalelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Head &soulders sau pentru par stralucitor nivea daimond and glos amandoua sunt bune.big grin

| AnonimulNr2564 a răspuns:

Sampon cu balsam sau balsam.