| XxXNotForKiidsXxX a întrebat:

Am o intrebare, voi ce fel de sampon folositi? Puteti sa imi recomandati un sampon care sa imi faca parul moale si pufos? Mrzhappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun folosit de mine e Wash & Go. Funda?

10 răspunsuri:
| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Cele de Syoss sunt bune. m-am spalat o singura data si chiar aveam parul matasos

| Sunshine18 a răspuns:

Eu folosesc panetene.
de ce? pentru ca de la celelalte fac matreata.
eu iti recomand sa incerci Pantene anti-rupere pentru ca e cel mai bun.

| Mădă0611 a răspuns:

Schauma q10, cel cu cocos, cel portocaliu, cu nu stiu ce ulei, si cel cu fructe drooling, ce fain miroase. Astea le-am folosit si pot sa zic ca sunt cele mai bune big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sampon Bio de la Yves Rocher.

| Ella3133 a răspuns:

Pentru ce vrei tu ti`l recomand pe cel de la garnier naturalis pe cel cu aloe-vera(cel cu sticla alba si capac verde)

| Farmec a răspuns:

Pentru a avea un par pufos si matasos e important sa folosesti sampon si balsam, la fiecare spalare. Noi iti recomandam samponul hidratant din gama Gerovital Plant(http://farmec.ro/produse/par-4/2.html) si balsamul din aceiasi gama(http://farmec.ro/produse/par/balsam-hidratant-22.html)

| Justrollin a răspuns:

Vrei moale si pufos? atunci folosestie cocolino

| anonim_4396 a răspuns (pentru Justrollin):

Am ris si eu pe saturate. Merci!

| PicoPico a răspuns:

Sincer am incercat si eu tot felul de sampoane, numai ca tipele de la salonul unde ma tund mereu mi-au recomandat un balsam spray de la l'oreal paris (arata asa: http://www.lorealparis.com.au/img/l10n/products/305x262/HCa1_8.jpg ) si este foarte bun.Il aplici dupa ce faci baie, dar trebuie sa fie cat de cat uscat parul si dupa nu este nevoie sa te speli din nou.Eu daca incerc sa imi prind parul in coada dupa aceea nu imi sta pentru ca imi aluneca pufuletele, deci fii sigura ca vei avea parul foarte moale.Balsamul costa pana in 20 de lei, deci pretul nu este foarte piperat.

| bridget a răspuns:

Incearca ELSEVE, moale si pufos GARANTAT!