| BiiBiis a întrebat:

Ce sampon imi recomandati pentru parul gras in afara de Sanosan, Wash & Go si head & shoulders?

11 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Iti recomand sampoanele Hegron inclusiv Hegron Professional

www.atshopping.ro

| Bacemi a răspuns:

Clear. E foarte bun.

| cretzufinish a răspuns:

Petrole hahn http://www.ermo-group.com/upimg/produits/big/91_produit.jpg e pana-n 15 lei sau Clear http://www.market-bacau.ro/......13_136.JPG Sunt foarte bune. (primul e mai mult pentru par gras, al doilea mai mult pentru matreata, dar ambele le combina) Incearca :)

| EnVogue a răspuns:

La fel cum zice si OvITpU, incearca L'oreal, e foarte bun.

| cornel a răspuns:

Elseve este bunhappy

| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Elseve.eu folosesc pe gri samponul si balsam pe roz. dar sunt mai multe sortimente

| florin752010 a răspuns:

Pai, le-ai eliminat pe cele mai bune.

| OvITpU a răspuns:

Salut.
***Loreal Profesional*** este un sampon foarte bun pentru parul gras.
O zi buna.

| Lili_9060 a răspuns:

Iiiiiiii

| anunknownmjfan a răspuns:

Herbal Essences
Eu il folosesc si e bun