| anonim_4396 a întrebat:

Ce sampon imi recomandati pentru volum. as vrea un sampon care sa-mi fac parul frumos stralucitor, sanatos si cu volum! Ms

Răspuns Câştigător
| Mary Marry a răspuns:

Incearcale pe cele de la L'oreal.Eu doar cu ele ma spal si sunt foarte multumita. Iar pentru volum incearcale mai ales pe cele cu ceramide, cele in ambalaj galben happy

5 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Orzene. chiar astazi mi-am luat si sunt uimita de volumul parului meu

| ikram a răspuns:

Sampon 100% natural din trandafir http://www.atshopping.ro/product.php?id_product=33

| Creionash a răspuns:

Eu ma spal cu Wash and Go... nu imi da volum, dar ma dau in fiecare zi cu fixativ de la radacina spre varfuri...intotdeauna merge.

| AdelinaC a răspuns:

Sapunul facut in casa este cel mai bun.

| eve a răspuns:

Clearwinking