| OSimplaFata29 a întrebat:

Buna cine poate a-mi spuna un sampon care face parul cu volum si stralucitor.

Răspuns Câştigător
| GirlxD a răspuns:

Elseve pentru volum e unul mov sau unul alb cu verde si sa cumpar spary balsam de la gliss de culoare roz sau galben fundita big grinbig grin

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu ma spal cu sampon de la Avon thinking la mine functioneaza.

| Andya a răspuns:

Wash&Go cu urzicilove struck

| adfcg a răspuns:

Ti-as recomanda sampoanele Wash&Go si cele din gama Elseve.winking

| NemoNautilus a răspuns:

In nici un caz nu ti-as recomanda wash &go.Este foarte slab de aceea este si foarte ieftin.Incearca Clear pe acesta il folosesc si eu.Si este foarte bun.