| Gandacica a întrebat:

Daca ma spal cu sampon Dalin pentru bebelusi o sa am parul frumos, stralucitor sau cu volum?big grin

funda

Răspuns Câştigător
| maryse_9270 a răspuns:

O sa ai parul frumos, stralucitor si cu foarte mult volum plus ca o sa
mai ai parul foarte matasos!

9 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Am incercat eu dalin si mi s-a parut oribil.
mai bun e johnson baby

| criss84 a răspuns:

Eu nu recomand samponul pentru bebelusi. Iti ingrasa parul f mult si plus nu iti da niciun pic de volum, cel putin asta am patit eu. Depinde si de tipul parului tau insa iti recomand sa iti iei un sampon special pentru tipul tau de par si care sa aiba efect de volum... e mai sigur asa

| PiluLă a răspuns:

Heywinking...si eu ma`m spalat cu dalin si e ff bun o sa il ai matasos cu volum si stralucitor.

Bafta`; x!

| AlexandruJohnson a răspuns:

Toate cele enumerate mai sus. happy

| alexgogo a răspuns:

Buna! Ce pot sa iti spun cu certitudine este ca nu te vor ustura ochii!

| NobodyHeree a răspuns:

Toate la un loc :X

| rippE a răspuns:

Dalin este facut pentru pielea fina a bebelusilor pai sa incerca daca nua i parul cret. eu tias recomanda Wash/Go Minerals Fine. E cel mai bun pls fundita

| DSmiley a răspuns:

Creca deoarece:dalin e pentru copii in crestere

| xDee a răspuns:

Shauma e cel mai bun, asa mi se pare. dar te speli cu ce vrei si dalin e bun si eu m-am spalat cu el