| andrutza2000 a întrebat:

Ce sampon imi recomandati ca am multa matreata? Parul meu e foarte des

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Innovation a răspuns:

Şampon antimătreaţă cu sulf şi urzică,Clear,Head and Shoulders,Gerovital Plant Moisturizing Shampoo, Nivea, Fructis anti-matreata.

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este unul foarte bun de la Lady*s, merită.
Pa, pa.

| EmaS a răspuns:

Nizoral este foarte eficient.Indicatii
Tratamentul si profilaxia infectiilor cu Pityrosporum, precum pityriazis versicolor (localizat), dermatita seboreica si pityriazis capitis (matreata).

| Esperança a răspuns:

Incearca si tu Head & Shoulders Antimatreata

http://www.cosmeticreviews.ro/index.php?go=categories&id=4546

| ASIGURATORUL a răspuns:

Incearca Kertiol de la Ducray.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Eu consider că cel mai bun şampon împotriva mătreţii este Wash%Go, deoarece multe persoane îl folosesc şi sunt mulţumite de rezultat.

O seară minunată!

| andrutza2000 explică (pentru Hydrangeaceae):

Mersi

| andrutza2000 explică (pentru Hydrangeaceae):

Mersi mult

| DrMaybe a răspuns (pentru andrutza2000):

Wash&Go dar te speli zilnic, i`ti scuturi bine hainutele zilnice iar asternuturile mereu curate si proaspete iar in 4 saptamani ai scapat.

| andrutza2000 explică (pentru DrMaybe):

Mersyy!

| Deny19 a răspuns:

Iti recomand Dercos de la Vichy, deoarece eu il folosesc si este foarte bun.

| BoBy22 a răspuns:

Unul facut din plante, de la farmacie