| anonim_4396 a întrebat:

Ce sampon si balsam folositi? Momentan am Syoss ambele, dar nu imi place deloc cum actioneaza. Ma adresez persoanelor cu par lung.

6 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Doar sampon vichy. se gaseste doar in farmacii.

| kiri11 a răspuns:

Daca ai nevoie de ingrijire totala a parului /pentru cadere/uleios/fragil incearca produsul Haimastic big grin este perfect din orice punct de vedere

| anonim_4396 explică (pentru kiri11):

Mie imi cam pica parul, si se ingrasa destul de repede (ma spal pe cap o data la vreo 2-3 zile). Nu am vazut pana acum. E valabil in farmacii?

| 03Didy03C a răspuns:

Eu am parul mediu, dar tot raspund laughing
Folosesc samponul Elseve, cel cu sticla mov cu negru, si un balsam de la Garnier, cu miere.
Fac o treaba minunata, mai ales impreuna cu un ulei de argan. happy

| Arisia a răspuns:

Eu folosesc Pantene si un balsam de la garnier. Sunt bune si mie imi lasa un par moale si matasos.(daca stii sa te clatesti cum trebuie)

| pastarnac1 a răspuns:

Le petit Marseilas-au si sampon si balsam, preturi acceptabile. incearca-l!