| yourfriend_1956 a întrebat:

Voi ce sampon folositi pentru par lung si des:eu de exemplu folosesc SYOSS si merge...

7 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Eu am parul des si cret si folosesc samponul, balsaml si balsamul live in de la gliss hair repair...si imi place f mult...chiar da rezltatetongue

| daii a răspuns:

Clearhappy. A dat rezultatehappy

by daiiwinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

De curând mi-am schimbat şamponul cu unul de la Palmolive cu măsline şi sunt mulţumită de el.

| miauu a răspuns:

Gliss

| Seline a răspuns:

Clear / L'oreal -Elseve

| michaeljacksonismystar a răspuns:

Eu folosesc Nivea Diamond Gloss si chiar imi place foarte mult. Si eu am parul lung, des si drept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kerastase