| милaя a întrebat:

Ce samponuri cunoasteti pentru ca parul sa nu cada?

3 răspunsuri:
| kiss ya' a răspuns:

Buna,vreau sa iti spun ca si mie imi cade foarte tare parul, de multe ori ma ingrozesc.pana acu 2 zile cand mi-am cumparat gama completa de la pantene.e foarte bun.In timpul spalatului mi-a cazut tot parul care avea de cazut iar dupa ce l-am lasat sa se usuce crede-ma ca nu mi-a mai cazut deloc.te pup :*

| alesiasaf a răspuns:

Sampon pe baza de petrol. Intreaba la orice farmacie.

| Jaein a răspuns:

Alpecin cu cafeină. E foarte bun anti cădere îți stă părul minunat după spălare, crește mai repede și are un parfum plăcut.