| ZambetPierdut a întrebat:

Heiia^ Eu imi indrept parul in fiecare zi. Daca nu l-as indrepta ar arata ca naiba. Si de la o vreme a inceput sa-mi cada parul, precizez ca inainte nu aveam problema asta thinking Si as vrea sa-mi recomandati ceva spray-uri, samponuri orice pentru caderea parului! puppy dog eyes

Dau fundita! puppy dog eyes;]

Răspuns Câştigător
| AlexandraHNY a răspuns:

Am parul lung si cred si mi-am facut breton.si de atunci il intind zilnic cu o placa de la coriolis cu 235 de grade.inainte il ardeam cu orice placa.acum e mai revitalizat
foloseste masca de la syoss
si uleiul pentru varfuri deteriorate de la avon.ala mic si cu capa cu verde. daca nu Gliss spray pentru par degradat sau fragil

5 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Tunde-te 0

| angelsaredickswithwings a răspuns:

In perioada adolescentei iti cade parul mai des happy

| Mentossss a răspuns:

Heiii. Eu te sfatuiesc sa il indrepti mai rar si nu o sa mai ai problema asta. Daca ti.l mai indrepti o sa ti.l arzi. daca nu l.ai ars deja laughing. Sper ca te.am ajutat. :d

| Laura_7362 a răspuns:

Un spray super-bun este cel de la gerovital plant, este un spray de protectie in loc sa iti arda parul arde spray-ul, se gaseste peste tot la magazine de genul billa kaufland metro real.etc dar si la magazinele de cosmetice cred. thinking

| ZambetPierdut explică:

@nesuferit. Am parul destul de scurt :pe :]]