| deniidenisa156 a întrebat:

Funda! sfaturi sau samponuri pentru caderea parului? chiar nu stiu ce are parul meu, adica nu cade exagerat dar nici nu vreau sa mai cada.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca un un sampon naturist BIO pe baza de ulei de ricin, gasesti la farmaciile naturiste!
Dtiam ca Gerovital e bun anti caderea parului.
Cel mai bine sa vorbesti cu un dermatolog bun!
Daca tu vrei sa-l mai raresti du-te la coafor si til rareste.

| LoriLoL a răspuns:

"samponuri" nu exista

| Aleee19 a răspuns:

Heii:* Si eu m-am comfruntat cu aceiasi problema, pana am descoperit Kyani.Si iti spun sigur ca in doar 2 saptamani am vazut rezultate pentru parul meu.:* Iti zic cu incredere sa incerci si tu Kyani, este cel mai bun:* Bafta:*

| deniidenisa156 explică (pentru Aleee19):

Imi dai si mie un link de unde l-as putea comanda sau unde l-ai gasit in magazin?