| anonim_4396 a întrebat:

Ce schimbare de look sa fac, dar nu fie o schimbare foarte mare si ceva de care sa imi para rau? Am parul lung si il tund mereu doar varfurile, vreau sa am in continuare parul lung si nu vreau sa il vopsesc, poate doar cu nuantator. Cu breton nu imi sta bine. Ce idei aveti?

1 răspuns:
| SEMIHA a răspuns:

Dacă nu îți place cu breton și vrei să ai în continuare părul lung, prea multe schimbări nu poți face. Poți doar să îi ceri să îl tundă în altă formă decât îl ai acum, în V, mai oval sau drept și să iei puțin mai mult din el să se observe schimbarea. Te sfătuiesc să nu bagi vopsea în păr niciodată, e cea mai proastă alegere. Femeile ar trebui să facă asta doar dacă este necesar. Părul lung, natural și sănătos este cel mai frumos!