| anonim_4396 a întrebat:

Buna:* as vrea si eu sa fac o schimbare de look :Xlaughing. Si nu prea stiu cum m-am putea schimbaconfused. Adica cum sa ma tund etcthinking Ceva poze cu niste ideibig grin.Eu am parul lung, filat si breton intr-o parte.Deci aveti ceva ideithinking Si inca o intrebare, eu am parul saten si as vrea sa imi schimb culoarea parulul cu nuantator ca nah daca nu imi sta bine sa astea sa nu imi ramana culoarea.Cam ce culoarea mi-ar sta bine? Blond am incercat da nu imi sta bine deloclaughing ma ramane doar roscat si brunet. Dar nu as vrea sa imi distrug parul nah straight face. Deci ce ziceti confused? Multumesc mult:*

1 răspuns:
| pinkflower a răspuns:

Pai ai putea sa te tunzi asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0

si parul ca sa til vopsesti depinde de cum tie tenul. Dac nu tie inchis nu iti sta bine cu blond deoarece e prea mult alb. Dar daca ai fi mai creolina tiar veni super. La tunsoarea aia ti-ar sta bine cu un castaniu. asta poti sa iti fie tenul oricum.

bafta