| Andreea_9197 a întrebat:

Ce se poarta mai mult acum? crniile sau floricelele? am vazut ca multe fete au pe bluze sau altceva floricele sau cranii. funda primului raspuns care o sa imi fie de foloswinking

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Craniile sunt pentru o persoana nonconformista http://www.crownfashion.ro/......%83-619798 iar florile pentru o tinuta mai feminina, romantica http://www.crownfashion.ro/cumpara/cercei-trandafiri-roz-623377 Se poarta ambele motive, tu trebuie sa alegi in functie de personalitate si tinuta daca vei purta flori sa cranii.

| AdeeLinee a răspuns:

Se poarta ambele.Acum depinde si de atitudinea si gustul tau.Ideea e sa stii cum sa le asortezi si sa nu uiti accesoriile.Te pup

| DMuffin a răspuns:

A revenit moda modelelor florale, elegante si totuzi casual. Cauta bluzele vintage, si asorteazale cu accesorii colorate. Cat despre cranii nu poti spune ca a fost vreodata "la moda". Asa ca nu-ti mai bate capul. A si daca vrei mai multe informatii cauta pe www.divahair.ro :)

| Deeiutss a răspuns:

Eu zic ca mai bine sa porti haine cu flori.Pentru ca daca porti cu cranii colegii sau unele persoane o sa-si bata joc de tine, zicand ca esti emo. Daca esti, craniile vor arata mai bine pe tinewinking

| Bubless a răspuns:

Craniile

| ღdiaღ a răspuns:

Cranii

| pattyxx a răspuns:

Craniilee