| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 bluze playboy. Am auzit fete spunand ca ele nu poarta bluze de genu`.Pe mine nu ma intereseaza ce fel de bluze port, numai sa fie frumoase si sa stea bine pe mine. Daca port aceste bluze se poate interpreta gresit? Adica par pitzi?

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

NU. de ce sa pari asa? si in plus chiar iti pasa ce parerea au despre tine persoanele care nu te cunosc? adica. treci pe strada pe langa multa lume, unii pot avea o perere, altii alta. Poarta ce vrei si cum te simti tu bine. Si persoanele care iti sunt cu adevarat alaturi stiu ce fel de personalitate ai, daca esti sau nu o pitzi, si doar de parerea acelor persoane trebuie sa iti pese. Cat despre prietenele tale, poate sunt invidioase ca ele nu au asa ceva. si spune-le ca nu conteaza cum te imbraci, pentru ca tot aceiasi fata o sa ramai.Succes. Si nu te mai lua dupa toti, oamenii pot spune multe din numeroase motive. tu uita-te in oglinda si daca iti place ceea ce vezi, e foarte bine

4 răspunsuri:
| Pikaciuuu a răspuns:

Si eu am halat playboy si cercei playboy happy Si sincera sa fiu nu sunt deloc pitzi happy

| Dearness a răspuns (pentru Pikaciuuu):

Pai nici eu nu sunt pitzi laughing si nici nu ma prea intereseaza ce zice lumea, dar totusi.Prima data cand am mers la scoala cu una din bluze, toti se uitau la mine ca vitelul la poarta noua de parca eram dintr-o alta lume.Si de asta intreb. happy

| MaddSkillz a răspuns:

Inseamna ca aia care se uitau la tine sunt tarani retarzi thinking

| Dearness a răspuns (pentru MaddSkillz):

Nu va suparati ca nu v-am dat fundita dar mai astept si alte raspunsuri si apoi am sa decid cui sa o dau.Deci nu va suparati big grin happy