| ExistaMosCraciun a întrebat:

Am vazut atatea fete pe strada si m-am intrebat, dar n-am gasit niciun raspuns : din ce motiv unele fete poarta geanta cu barete scurte pe antebrat?

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Asa este moda! La cele care o respecta.

| Maidanezul a răspuns:

Daca daniela crudu face aia toate se iau dupa ea, Pe undeva o tinara se vaita ca nu poate sa fie cum doreste ca o considera o ciudata. Obligat in mintea unora (ei/ele) trebuie sa te aliniezi modei altfel esti alaturi cu drumul, niste fraieri ca se deschide cit de curind tirgul retro si este omor pentru rochii cum purta bunica si am vazut tinere imbracate si le statea super. Trebuie doar sa gindesti cu mintea ta si sa nu fi asemeni lor