| ema a întrebat:

Ce se poate intampla daca folosesti decolorant, oxidant sau vopsea de par expirate?

Răspuns Câştigător
| anaaa111 a răspuns:

Păi,cel mult să-ți cadă părul! :-) :-) :-) Altceva mai grav nu se întâmplă! Glumesc, depinde de când sunt expirate! Dacă sunt expirate de o lună, atunci nu e nimic! Dar dacă e vorba de ani, poate se întâmplă ce am zis mai sus!

FUNDĂ?:-) :-) :-) :-)

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Surorii mele i-a cazut un pic de par in suvite, o profesoara din liceu a vrut sa-si vopseasca parul in blond spre alb, si s-a primit verde albastrui...deci nu risca

| Lariiiiiiii a răspuns:

Iti cade parul!

| ema explică:

Aplicasem deja decolorantul pe par si am observat ca e expirat cand a inceput sa mi se incinga parul (dupa vreo 10 minute). big grin Era expirat de 3 luni dar spre norocul meu nu am patit nimic. Am parul intact. Multumesc pentru raspunsuri! :*

| Mirica_Roxanamirica_Roxana_1997 a răspuns:

Am folosit si eu decolorant decobeso si mi la ars f.mult mi-a cazut parul si mi s-a facut sarma in cap deci de atunci nu m-am mai facut cu decolorant

| Pisicutzasoft a răspuns:

Depinde cat de sensibila este pielea ta, dar te poti alege cu o iritatie, par ars, pete pe piele, depinde de ce substante contin