| Laiyla a întrebat:

Heeii, mi-am cumparat kallos colors vopsea crema de par si am citit ca trebuie sa cumpar si oxidant. Se poate aplica fara oxidant sau nu?

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Daca ai parul deschis la culoaee, gen blond nu este nevoie de oxidant. Daca ai parul inchis nu o sa se vada culoarea. Oxidantul este pentru decolorare.

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Nu se poate aplica fără oxidant pentru că fără să o amesteci cu oxidantul înainte de aplicare, nu are nici o culoare.

| Mimi2323 a răspuns:

Dacă era nevoie neapărat, produsul se vindea la pachet cu oxidant. Deci nu e nevoie