| BizauElena26 a întrebat:

Ce semnifica marimea de la pantofi si care e diferenta dintre marimile din Europa si marimile din America? va rog raspuns cat mai urgent... sad dau FUNDA >:-

Răspuns Câştigător
| Razvanp69 a răspuns:

Semnifica ce marime ti se potriveste tie la picior adica ce marime iti vine cel mai bine. Si marimile din Europa sunt diferite fata de cele din America pentru ca americanii folosesc mereu alte unitati de masura de exemplu: noi folosim metrul ei folosesc mila, noi folosim gradele celsius ei folosesc gradele Farenhaid.