| Psihiatra a întrebat:

Ce shampon bun recomandati impotriva matretzii?

Răspuns Câştigător
| Bambinaa a răspuns:

Panttene, eu am folosit si nu mai am matreata

6 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Clear cica e bun, nu e asa scump.
Eu nu am folosit dar au folosit prietene si mi-au spus ca e bun. N`am avut probleme cu matreata din fericire. Exista si niste masti anti-matreata, am vazut eu intr-o revista.Cauta pe google sau iti dau eu cateva [daca mai gasesc revista laughing ].

| Jamelia1 a răspuns:

DEci eu aveam matreata si ma inerva la culme deoarece am parul inchis la culoare si se observa tare

Am folosit samponul head&shoulders si nu ma ajuta cu nimic ba chiar mai multa matreata facea
Apoi am cumparat un samon Din gama Elseve Total repair insa era o editie anti-matreata si ma ajutat. Acum nu am deloc matreata

Am folosit si o masca preparata din ulei de masline si un ou.Intareste radacina parului si bye-bye matreata.

in caz ca ai facut matreata, trebuie sa normalizezi accelerarea celulara prin folosirea unor sampoane speciale, pe baza de plante (eucalipt) si zinc.
Bineinteles, alimentatia sanatoasa este esentiala pentru un par sanatos.

| Shadow_8612 a răspuns:

Clear happy

| RimePeHartie a răspuns:

Elseve e foarte bun tongue

| onlytiff a răspuns:

E un sampon foarte bun de la vichy. functioneaza garantat. costa cam 70 ron.

| maria_9636 a răspuns:

Eu ma spal cu SYOSS