| Jadis a întrebat:

Ce creme impotriva cosurilor imi recomandati?

7 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Zinerit si crema de galbenele

| cristinna23 a răspuns:

Clean&clear

| Sოﺁℓε a răspuns:

Zynerit este foarte bun!

| dOarEa_9226 a răspuns:

Eu am o crema, dupa parerea mea foarte buna, Diacneal Eau Thermale. Am avut niste cosuri foarte urate pe frunte si am dat de vreo 2-3 ori cu ea(strat subtire) si au disparut.

Eu sunt foarte multumita!

| Ich a răspuns:

Zinerit si skinoren

| Andreea_8910 a răspuns:

Cea mai buna crema este cea de la Vichi anti-imperfection o folosesc de ceva timp si cosurile mi-au disparut complet, este la farmacie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma bucur ca pot sa te ajut cred...nu e o crma ci e o solutie de la farmacie pe care o folosesc di eu si functioneaza garantat se num zinerit si costa cam 50 de lei, pup