| iulicab a întrebat:

Vreau siteuri cu haine super frumoase, prețuri accesibile. In afara de Bershka, Pull and Bear, HM, sinsay, Reserved, Cropp, House. Le știu pe astea, m-am plictisit de ele. Dau funda celui mai bun raosund. Și app, sa pot da comanda prin curier

Răspuns Câştigător
| asuari a răspuns:

Hei, pe answear mi se par prețuri bune și găsești branduri diverse cu prețuri tare accesibile. Totodata e fashiondays sau dacă ești mai elegantă e drăguț starshiners.
Eu îți recomand foarte mult și paginile de pe Instagram. Găsești multe mici businessuri care chiar au produse tare " aesthetiC". Sunt multe de genul, trebuie doar sa ai răbdare sa cauți. Nu îmi vine nicio pagina cu prețuri foarte accesibile dar uite unele care mie mi se l-ar tari și le-am descoperit in ultima săptămână: baguri.ro (asta e site ul unora), threadal_ (au o o sumedenie de modele pentru hanorace).

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asos, answear, fashion days, gate shop

| Anonim202225 a răspuns:

Zalando, sunt haine ok de la diferite branduri

| LucianDumitru13 a răspuns:

Zara, Fashiondays(de aici poti alege o gamă largă de produse în functie de marcă și preț), Aboutyou

| Adry05 a răspuns (pentru LucianDumitru13):

About you au și produse fake și sunt multe povești cu oameni care nici nu și-au primit produsele sau le-au primit deteriorate, nu mai cumpărați și promovați mizeria aia de magazin

| asuari a răspuns (pentru Adry05):

Am cumpărat de pe acest site și am fost mulțumită. Nu-i ok sa faci asemenea afirmații doar din auzite.

| Adry05 a răspuns (pentru asuari):

Auzite? am vorbit cu fete și mi-au trimis poză cu produsul original și produsul fake primit de la ăia, mai clar de atât ce vrei? laughing și vorbesc la unu din exemple de ugg-uri, produse scumpe, plătești nu știu câte sute de lei și-ți vine un produs fake acasă, nice și profi, ce să zic. Da, poate pentru tricouri cu 10 lei nu contează dar tot nu e normal să fie promovat un site care vinde fakeuri