| ilovedark a întrebat:

Buna TPU as vrea sa-mi comand acesti adidasi http://www.depurtat.ro/cumpara/pantofi-sport-extrem-negr i-6833126 ce spuneti e bine sa comand de pe net adica nu pot luat teapa?

3 răspunsuri:
| SirGilbert a răspuns:

Intereseaza-te daca au mai luat si altii de pe acest site si daca au fost multumiti!

| paulacarry a răspuns:

Eu am comandat niste cizme de pe un site asemanator si mi-a venit la fix si marimea si erau in stare foarte buna si spunea ca daca e comanda peste 49.99 e gratis transportul si comanda mea a depasit deci a fost gratis erau un site de pe facebook sigur vezi il poate vrei sa comanzi de pe el

| ilovedark explică (pentru paulacarry):

Mai stii site-ul?