Întrebare recomandată | Jenniffer a întrebat:

Ce spuneti de placa de par Remington s6600? Vreau pareri si as vrea sa stiu daca ati achizitionat-o online de pe site-ul lor, este de incredere?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O poti folosi cu incredere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare, de fiecare dată când îmi aranjez părul de la subraţ dă rezultate maxime. Şi să vezi ce-am reuşit să fac cu ea din părul pubian, mamă, ziceai că-s Elvis! Super tare placa asta!

| kitten95 a răspuns:

Nu stiu nimic despre placa, insa majoritatea produselor de la Remington(mai ales modelele mai noi) sunt foarte bune. poate si a ta e model mai nou. eu nu zic sa iti cumperi de pe site-ul lor pentru ca sunt mai scumpe; cauta pe eMAG sau magazinele ziarelor(da! eu mi-am luat ondulator de pe adevarul.ro) pentru ca acolo sunt mai ieftine cu cativa lei si ai transport gratuit daca atingi un anumit pret(de ex, la eMAG, la comanda de mai mult de 90 de lei ai transport gratuit peste tot in tara. plus ca e o firma de incredere, produsele sunt de calitate-chiar si cele resigilate, si livrarea e in timp scurt-maxim 4 zile, daca stai intr-un satuc izolat).

| Alison95 a răspuns:

Am 3 placi de par, dintre care aia care ai mentionat-o tu. e foarte proasta, parul nu rezista mult si se despica varfurile. mi-a ars parul
mi-am achizitionat Remington s6500, sunt foarte multumita de ea, poti sa faci si bucle cu placile inguste, se indreapta perfect si are niste ioni in ea de imi protejeaza parul. rezista parul 12 zile, si este usor de manevrat

un like te rog?
http://www.facebook.com/drag.your.curser.over.here

| BubblesWorld a răspuns (pentru Alison95):

Imi spui te rog de unde ti-ai luat placa Remington s6500? mersi

| Alison95 a răspuns (pentru BubblesWorld):

Se gaseste in Altex, Domo. orice magazin de electrocasnice.

| laura81 a răspuns:

Placa e foarte buna. O are sora mea si foarte multumita. O poti comanda online, cu incredere, de aici: http://bit.ly/U7xcRJ - e mai ieftina si are livrare gratuita.

| mihaelaestee a răspuns:

Buna. happy
Daca doresti neaparat sa comanzi de pe site, ar trebui sa suni la nr de telefon al site=ului. Nu trenuie sa te iei dupa detalii si descriere. Placa trebuie s afie 100 % sin ceramica si sa atinga 260 de grade.

Funda?:*:**:*: O zi buna

| efik a răspuns:

Buna! Iti recomand aceasta placa este de incredere, eu am chiar am comandat-o online. ceramica 100%..procura ai sa recreti, imi indrept parul tine ft bine. funda