| Andrellicious a întrebat:

Buna tuturor.As vrea sa imi cumpar o placa de par si nu stiu inca ce model.Eu nu am parul pretentios e chiar drept.Dar demult vreau placa si m-am hotarat sa-mi cumpar.Nu as vrea insa una care sa ma tina putin timp dar nici nu vreau sa dau mai mult de 200 Ron.Sunt bune cele cu ioni protectori? ca am auzit ca ar arde parul mai putin.Stiu ca bune sunt cele de la remingon si m-ar tenta marca asta.Am vazut in magazin si m-a atras Remington s6600 care are functii multiple, indreapta dar si onduleaza.Credeti ca e buna? Aveti careva? Ce ma sfatuiti? Multumesc.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| KaterinaРомановский a răspuns:

Bună! Nu știu cum sunt cele de la Remington, eu am de la Phillips cu ioni și keratină și nu mi-a ars deloc părul. Bine, eu o folosesc și rar, cam o dată pe lună.