| florin_4655 a întrebat:

Ce stiti de Evolution Models? Mi-am luat teapa la ei, am dat bani si cand m-am interesat sunt escroci: firma e de cateva luni si toate colaborarile de pe site sunt vrajeli. Au sediu pe la Universitate. Incerc sa mai aflu detalii dar poate ma ajuta cineva.

5 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Am o prietena care a fost la Evolution Models. Si ea a luat teapa saraca i-a luat banii apoi. Sincer nu prea ai ce face cu excroci ca astia :sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi frumos sa ne adunam mai multi si sa mergem la ei sa le cerem banii inapoi. unde-s multi puterea creste. Ce ziceti?

Si eu am dat bani

| nykol_6099 a răspuns:

In ce sens si.a luat teapa? Pentru ca si eu acum am contract cu ei si am platit 198 de euro in rate cu tot cu book.

| florin_4655 explică:

Mersi Crinutsa, intre timp m-am interesat si m-am convins ca e teapa curata, dar sa stii ca nu sunt de acord ca nu poti face nimic. Am prins curaj cand mi-a spus cineva ca a patit la fel cu Evolution Models, s-a dus si le-a facut scandal si i-a dat banii inapoi. Intr-un fel e logic: daca sunt tepari si sunt cu musca pe caciula ca nu e nimic adevarat din ce spun si inseala lumea, intr-o situatie din asta prefera sa-ti dea banii inapoi sa inchida subiectul, pentru ca stiu ca altfel se impute treaba. Eu zic ca daca ne adunam mai multi putem sa punem presiune pe ei.

| VIPERAFLO a răspuns:

Salut,daca te mai intereseaza de banii tai, hai sa ne unim cum zici tu.Eu depun plingere penala pentru. inselaciune si vreau sa fim mai multi ca sa demareze ancheta mai repede. Daca vrei suna-ma la nr.0744810603.am mai postat intrebarea si la conversatii. Sper sa raspunda cit mai multi.