| Evelinmariaa a întrebat:

Ce sugerați pentru epilare pentru o piele fină?

Răspuns Apreciat de Editori
| deliamalia09 a răspuns:

Cea mai buna este ce ceara calda(aparatul acela care incalzeste ceara iar apoi iti pui o banda este de unica folosinta iar asta este foarte bine) niciodata sa nu folosesti lama! Iti va creste parul mai des iar radacina va fi mult mai puternica!
Eu dupa ce ma epilez folosesc un gel special (il poti gasi in magazine) iar cand ma epilez la subraț folosesc un roll-on de la Dave pentru piele sensibila
Sper ca te-am ajutat❤️

5 răspunsuri:
| Lavi20pica30 a răspuns:

Ceara in general, dar depinde in ce zona.

| ONR1R4 a răspuns:

Briceag spuma de ovaz cu gust de brocoli

| ChawChaw a răspuns:

Ceara este buna, insa si benzile depilatoare sunt bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceara

| bbnnmm a răspuns:

Sugerez ceara - durează până la 3-4 săptamâni până părul va crește din nou, iar, în timp, părul se rărește și se subțiază.