| Sfinnx a întrebat:

Cum de actritele porno reusesc sa aiba asa igiena? Adica,sunt atat de bine epilate si "par" sa aiba o piele fina si toate cele,fara bubite dupa epilare asa cum avem majoritatea dintre noi, fara fire crescute pe sub piele, etc.sunt geloasa intr-un fel.Videourile au efecte speciale de le face sa arate asa?
Care credeti ca e secretul lor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cate starlete porno ai cunoscut tu? Chiar crezi ca asa arata si in realitate?

Pentru ca, nu stiu daca ai aflat, dar traim in 2015. Cand ai vazut Avatar, tot asa te intrebai, cum de au albastrii aia tenul fin? In vremurile noastre, in spatele unui film exista echipe care se ocupa de machiaj. Camerele de filmat au filtre si, intr-un final, se mai aplica filtre si la post procesarea filmului.

Ce mai trebuie sa tii cont este ca femeile astea doar din asa ceva traiesc asa ca singura lor grija este sa arate bine. Sportivii si curvele castiga bani buni in zilele noastre, astia care doar inventeaza antibioticele, aia care educa progeniturile sau sclavii care salveaza vieti prin spitale pot muri de foame. Lumea vrea Mesi si Alina Plugaru pentru ca lumea a fost, este si va ramane de rahat.

8 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Epilare cu laser doar ca asta costa.

| Sfinnx explică (pentru Vvistula):

M-am gandit.

| Vvistula a răspuns (pentru Sfinnx):

Asta e secretul lor

| corbulalbrosu a răspuns:

Au la dispozitie o armata de personal de mentinere in perfecta stare. Industria porno are beneficii uriase si isi permit sa cheltuiasca sume considerabile pentru mentinerea in perfecta stare a starurilor.

Răspuns utilizator avertizat
| grab a răspuns:

Daca nu ar fi asa ingrijite ar semana cu nevestele de acasa si nu s-ar uita nimeni.

| aumih16 a răspuns:

Da machiajul! e secretul lor! pana si aia travestiti gay lesbiene bisexuale bisexuali sau homosexuali folosesc! traim in 2018 deja! a avansat stiinta! hello! si americanii englezii italienii francezii nemtii spaniolii mexicanii portughezii brazilienii argentienii etc! nu sunt ca noi! sunt mai avansati in ale stiintei! noi suntem in urma rau! cu stiinta! si cu tot!

| LUTTY a răspuns:

E si voi, la banii lor este omul si firul de par..stiti voi ca la chinezi incep seceratul in luna mai un om un pai, un om un paihappy