| EfraimAshdothabediahKochBar a întrebat:

Ce tinuta imi recomandati pentru cursul festiv(deoarece multi intelectuali imi confunda genul...sunt baiat)E obligatoriu rigidul costum? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Aisha a răspuns:

Pai la cursul festiv nu iti trebuie neaparat costum... e optional ca sa zicem asa ai putea incerca de exemplu:
1. un pantalon de stofa cu o camasa
2. blugi cu o camasa sau vesta
Costum il iei la banchet cel mai bine ar fi sa iti iei o camasa si un pantalon de stofa si pantofi (obligatoriu pantofi, sa nu cumva sa te duci in adidasi ca faci o impresie proasta) si la par nu ii fa nimic deosebit de obicei la cursul festiv nu e asa mare tam-tam deci... tine cont
Sper ca te-am ajutat... Funda?