| jackpot9 a întrebat:

Salu, TpU am nevoie de ajutor deoarece miercuri am cursul festiv si trebuie sa pregatesc un discurs de 1 minut sau 2 pentru asistenta medicala a scolii si chiar nu am deloc idei. Daca mi-ati putea da un model de discurs as fi foarte recunoscator.
Multumesc anticipat happy

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

V-a ajutat cu ceva? În mod sigur.
A fost profesionistă? A fost un model de comportament pentru voi. Ați putut merge la ea pentru un sfat? Axează-te pe asta.
Dar relația ta concretă profesională cu ea?
Se vede că îi iubește pe copii? Da.
Te simți în siguranță că cineva de specialitate are grijă de tine și colegii? Da.
Iată discursul.