| dragoshmusic a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Nu stiu cum sa ma imbrac la cursul festiv si la banchet.La cursul festiv as prefera un costum dar la banchet? (sunt in a 8-a) dau funda!

Răspuns Câştigător
| Speedmafia a răspuns:

Buna!
Sfatul meu:
1)Evita obiectele vestimentare de tip casual sau extravagante prin accentruarea lor.(La ce ma refer aici?-Blugi prea stramti, accesori ribbon).
2)Imbraca-te dupa gustul tau cromatic, tendinte si piese normale si potrivite evenimentului.
3)Daca as fi baiat eu m-as imbraca la acest eveniment in stilul vogue-sun.
As alege asa:
-camasa alba slim.
-conversi negrii
-blugi jeans-color white/black
-vesta/haina(in functie de vreme)-jeans sau stofa.
-cravata rosie.
Sa nu uitam de lenjeria intima:
boxeri(negri de preferat) si maieu.
Bafta si sa nu uiti sa-ti faci freza(fara creasta, incearca genul asta de frizura:http://www.google.ro/......tp?/imgres ca te-am ajutat! Bafta si distractie placuta!

4 răspunsuri:
| aleexxaanndrra a răspuns:

Deci....Esti baiat.Blugi skinny niste tenisi eleganti si o camasa draguta(la banchet)

| dragoshmusic explică (pentru aleexxaanndrra):

Si la cursul festiv costum?smugsmug

| aleexxaanndrra a răspuns:

Da categoric costum dar daca esti asa mai smekerelwinkingnu blugi, adidasi, tricou sau camasa