| anonimaalee29 a întrebat:

Ce tratament de unghii imi puteti recomanda sa fie bun si sa fie ca un lac? Adica unghiile sa straluceasca, si sa nu fie colorat

4 răspunsuri:
| CristinaMatei97 a răspuns:

Balsam întăritor Eveline
http://4.bp.blogspot.com/......5713_n.jpg
L-am folosit, este foarte bun și are un preț de aproximativ 12 lei

| anonimaalee29 explică (pentru CristinaMatei97):

Nu imi place, fiindca dupa a doua aplicare se face alb si trebuie sa ma dau 4 zile la rand sa isi faca efectul bine.

| CristinaMatei97 a răspuns (pentru anonimaalee29):

Încearcă întăritoarele de la Avon

| Christine456 a răspuns:

Arunca o privire pe Lady's, acolo am văzut că se gasesc diverse tratamente pentru unghii sub forma de lac. poate si pe Avon, dar nu sunt sigura