| LauraMLD a întrebat:

Fetelor, imi puteti recomanda un tratament pentru unghii?

8 răspunsuri:
| afrodita3333 a răspuns:

Intreaba la farmacie si iti v-a recomanda ceva.E mai bine decat sa cumperi din cine stie ce catalog pentru ca acelea nu sunt bune.

| Jenniffer a răspuns:

De la Farmec, Lotiune pentru intarirea unghiilor cu vit. B5. Este cea mai buna. Si costa in jur de 5-6 lei. O gasesti la farmacie. Face minuni si peste tot are revizuiri foarte bune. Eu o folosesc si ti-o recomand.

| Jenniffer a răspuns (pentru Jenniffer):

Pentru intarire sau tratare*

| LauraMLD explică (pentru Jenniffer):

Pentru intarire imi trebuie

| Jenniffer a răspuns (pentru LauraMLD):

Arunci acest produs este cel de care ai nevoie. Eu il folosesc de 2 saptamani si are un efect rapid. Unghiile imi sunt tari si le pot lasa mari. Inainte se rupeau si exfoliau, acum nu mai am probleme.

| Kasia a răspuns:

Tratamentul de la farmec iti face unghiile sa creasca mai repede.e 5 lei.

| MhPnr a răspuns:

Ulei de măsline, sau cumperi o ojă întăritoare pentru unghii, e făcută special pentru asta. :*

| cristinicamititica a răspuns:

Buna eu stiu unul prin care ti se intaresc unghiile. iei o felie de lamaie si iti freci unghiile timp de 5 minute cu ea