| bubbles02bbbb a întrebat:

Ce tratamente se pot face pentru coșuri și puncte negre? - adolescenți (de preferat făcute în casă)

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Fă un peeling abraziv din mălai și zaț de cafea și masează-te pe zonele afectate în fiecare săptămână.
Baftă!

| NoNameJunior a răspuns:

Buna,Amii!
ia o felie de lamaie si las-o pe fata.stai cu ea 15-20 de minute si repeta operatiunea 4-5 zile. daca ai multe cosuri pe fata ar fi cel mai bine o saptamana.Succes!

| jessyka_9063 a răspuns:

Du.te la dermatolog, el iti va recomanda o crema potrivita pentru pielea ta