| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa imi reziste oja mai mult timp pe unghii, fara sa se cojeasca?
Am incercat sa folosesc si marci "de calitate" (adica mai scumpe), insa fara a vedea diferente semnificative.

9 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Nu mai baga mainile in apa, ...si nu munci mult,...

| Jonsdottir a răspuns:

Dupa ce te dai cu oja aplica un strat subtire de lac transparent, apoi tine -ti unghiile sub un jet de apa rece timp de 10 minwinking

By Dy
Xo~Xo

| Andreea_8014 a răspuns:

Da-te cu lac pe oja.
La mine unghiile au rezistat 2 saptamani...si am intrat si in apa.(la mare)

Răspuns utilizator avertizat
| trisha a răspuns:

Foloseste pe deasupra ojei initiale un strat fin de lac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Strat de lac transparent deasupra ojei colorate happy
si evita sa stai mult cu mainile in apa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Poţi folosi un lac rezistent care se aplică peste ojă sau după ce s-a uscat le treci printr-un jet de apă rece.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai spala vase!whistling
batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un strat de lac incolor