| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa ma ingras, dar asa ca sa ma ingras peste tot, mai putin la burta? Problema e ca daca mananc mult ma ingras numai la burta! sad

Răspuns Câştigător
| Pater a răspuns:

Trebuie sa mergi la un nutritionist.el iti poate da sfatul cel mai bunhappy
in principiu, ar trebui sa mananci mult si sa faci sport...happy

2 răspunsuri:
| Lolypop_4017 a răspuns:

Deci nu trebuie sa mananci mult. Trebuie sa ai 6 mese pe zi. Uite un exempul.
Dimineata: O ceaca de cafea sau ciocolata calda, un sendwish cu sunca, un mar.
La doaua ore dupa asta fa 40 de abdomene.
Pranz: Putina supa sau ciorba, 150 de carne la gratar, o salata si o prajitura la desert.
La o ora dupa asta fa 60 de abdomene.
Gustare:Un sandwish cu sunca saucascaval slab.
Cina-pana in 7 seara-un castron de lapte cu 1, 5 la suta grasime si 30 de g cereale fittness.
La ora 8 fa 65 de abdomene.
Inainte de culcare fa 20 de abdomene.

| AnonYmouS_6470 a răspuns:

Cel mai bun e sfatul unui nutritionist : sunt anumite suplimente alimentare care se folosesc la sala... daca stii cum sa iei alea sa mananci si sa faci sport sa vezi ce frumoasa te faci :->