| D_7219 a întrebat:

Cum pot face ca sa ma ingras? big grin Nu mananc prea mult dar nici putin, si totusi nu ma ingras. straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa ai metabolismul si trebuie sa-l accepti asa cum e.

| katy a răspuns:

Incearca sa respecti programul de somn, mananca seara mai mult.de preferat ar fi sa respecti toate cele 3 mese pe zi, mananca fructe f multe si ai sa reusesti. daca nu o sa-ti iasa nici asa inseamna ca asa e metabolismul tau

| kareina a răspuns:

Mananca multe paste,paine,dulciuri.Ia suplimente ce contin vitamina gama B-euri sa.ti faca pofta de mancare, pentru ca tot ceea ce mananci trebuie sa mananci cu pofta, nu doar de nevoie.Bafta!

| Narcis2007 a răspuns:

laughingmananca mai mult si fa putin mai mult sport ca e mai bine sa ai muschi decat grasime(chiar si la o fata)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani, c varsta, si c inaltime ai?

| MissDi a răspuns:

Lasate asa cum esti.nuy am nici o funda.imi dai? terog din suflet puppy dog eyes puppy dog eyes puppy dog eyes

| tonyadax a răspuns:

Atunci mananca mult laughing