| Elena_2923 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a scapa de burtica?:*funda

Răspuns Câştigător
| adit58 a răspuns:

Cel mai bine pentru burtica e sa. faci clasicele abdomene sau si mai bine sa. faci exercitii fizice in apa sau ai mai putea sta pe.un scaun si sa ridici picioarele.la.piept, pare usor dar crede-ma chiar nu e. Sper ca am fost de ajutor. Funda?

7 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Abdomene.

| AngelCrystals a răspuns:

Sport si sa fiu atenta la ce manci.Nu te infometa la varsta asta curele de slabire se tin cu supravegherea medicului!

| withoutmoney a răspuns:

Alergat in fiecare zi + abdomene (sau alte ex aerobice) daca alergi destul de mult poti manca ce vrei ca nu te mai ingrasi

| maradi3 a răspuns:

Mult sex! E si natural...laughingSau multe abdomene insa, ce rost are? De ce sa nu te simti bine?

| raduP a răspuns:

Mult sport

| eu_5499 a răspuns:

Sa faci mult sport este si sanatos si si slabesti happy