| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa stiu inainte de prima sedinta de epilare inghinala la salon?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ca nu ai nevoie de asta.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Https://www.google.it/? gws_rd=ssl#q=riscurile+epilarii+inghinale

| ALGator a răspuns:

Că se poate trai și fără.

| dianabaumli a răspuns:

Inainte sa pleci la o astfel de salon trebuie sa stii ca te va durea cel mai probabil, insa poarta lenjerie din bumbac, lejera nu mulata din material artificial. Cand mergi acasa nu te spala cu gel de dus cu parfum, merita sa investesti intr-un gel de dus pentru copii gen Johnson & Johnson... dupa cateva zile iti va trece durerea...happy