| penelope a întrebat:

Vreau sa-mi spuna si mie cineva care a fost in iasi la un salon pentru epilare inghinala. vreau un nume de salon, o adresa sau un numar de telefon si cam cat costa o sedinta. vreau de asemenea sa va intreb cum a fost? cum s-a purtat cosmeticiana cu voi...multumesc mult si va rog sa-mi raspundeti.

Răspuns Câştigător
| Irina a răspuns:

Costa intre 20-25 de lei, sa iti recomand un salon bun nu pot, pentru ca sunt si eu in cautarehappy. Ce pot sa iti spun este ca e o durere suportabila si dupa primele doua sedinte e mai lejer.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inghinala adryano...informeaza-te inainte sa intrebi...De ce se baga baietii in lucruri despre care nu au habar? Nu-mi dau seama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un centru spa in tatarasi mai jos de piata chirila cu 17 ron super!
va dau un nr de telef 0232222172

| adryano_3550 a răspuns:

Inghinala sau enghinala