| sweetlollypop a întrebat:

Ce tunsoare mi s-ar potrivi? Am fata rotunda ochii rotunzii mari caprui sunt satena nasul mediu sa ii zic asa buze mari. Tunsoarea care frumoasa primeste FUNDA! :*

2 răspunsuri:
| pufarina95 a răspuns:

Daca ai fata mica si rotunda ti s-ar potrivi boboc dar mai lung putin daca tu esti cea din poza ti s/ar potrivi perfect! Succes

| sonia_6457 a răspuns:

D:\yoy poze 2011 facebook freze\New Folder\par-lung-izadys-66.jpg

Am cautat mult astea doua poze pentru mine da cred ca o sa iti vina mine a doua tunsoare :X