| anonim_4396 a întrebat:

Ce unghii credeti ca fac mana mai frumoasa? Cele in forma de migdala sau cele in forma patrata? Opinia voastra personala, daca se poate, nu luati de pe internet.

Răspuns Câştigător
| ziptrack a răspuns:

Mie imi plac doar unghiile in forma de migdala, vopsite transparent, adica cat mai apropiate de aspectul natural al unghiei.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Patrata

Bula
| Bula a răspuns:

Ghiarele tip vultur, vopsite mov, cu picatele verzi.
E combinatie distrugatoare... happy

| Bondarel99 a răspuns:

Migdala clar

| SilentRain a răspuns:

Migdala

| Lioana a răspuns:

Nu-mi plac nici cele migdala care sunt ascutite la varf, nici cele patrate. Prefer forma rotunjita.

| Raducons a răspuns:

Eu cred ca cele de forma patrata sunt mai frumoase, par si naturale.

| andreeabobo a răspuns:

Depinde de tine ca om, de forma degetelor si a mainii fiecaruia si e ceea ce iti place!

| Stefaniaioana a răspuns:

Migdala