| AndreeaFarasperante a întrebat:

Cum arata o fata frumoasa in opinia voastra?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm in opinia mea:
Sa fie diferita de celelalte fete, sa fie sensibila, cateodata intelegatoare cad despre aspect nu prea conteaza.

6 răspunsuri:
| QueenOfLeon a răspuns:

Sa fie inteligenta si sa aiba atitudine big grin Cred ca asta o face si incredibil de sexy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat*
Multumesc pentru funda.

| AndreeaFarasperante explică (pentru anonim_4396):

Nu ai pentru ce.Am pus intrebarea de mult timp si nu am dat funda

| Grimster a răspuns:

-increzatoare in sine
-cu zambetul pe buze mereu
-delicata
Eu sincer nu apreciez fetele extrem de frumoase, alea dupa care saliveaza toti(de obicei sunt superficiale); imi plac fetele dragute (asta nu inseamna fizic extraordinar), inteligente(sa ai despre ce vorbi cu ele) si putin baietoase

| AnnaaLuvYa a răspuns:

Bună! Cred că vor:
-o fată deșteaptă
-una și frumoasă fizic
-descurcăreață
-bună în casă
-gentilă
-nu foarte grijulie
-nu geloasă
Fata perfectă...O zi bună!

| silver007 a răspuns:

In opinia mea: - Sa fie cat de cat frumoasa
- Comunicativa, deschisa, sincera
-desteapta, matura