| Gigea21224 a întrebat:

Fetelor,va place să primiți sex oral? Fără rușine, doar parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| OMFGConrad a răspuns:

Toate fetelor le plac, puține recunosc.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru OMFGConrad):

Toate fetele le plac sexul oral? Tuturor fetelor le place.

18 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da

| JustStitch a răspuns:

Oricarei fete i-ar place sa primeasca limbute dar sunt putine acelea dintre care recunosc

| JustStitch a răspuns:

De exemplu, si mie mi-ar place sa-i ofer sex oral unei fete

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Da, este ceva normal...

| Gigea21224 explică (pentru XAndreeaAndreeaX):

Pentru că și mie de exemplu, îmi place să ofer sex oral unei fete frumoase, și chiar îmi place la nebunie.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru Gigea21224):

Bravo

| adazuzu a răspuns:

Bineinteles ca da! Si sa ofer! big grin(fata, 22 ani, casatoritahappy )

| adazuzu a răspuns:

Sunt si frumoasa si casatorita! laughingApreciez oferta!

| Gigea21224 explică (pentru adazuzu):

Îți las numărul meu?

| adazuzu a răspuns (pentru Gigea21224):

Care parte din "sunt casatorita" nu ai inteles-o?

| JustStitch a răspuns (pentru Gigea21224):

Lasă femeia in pace, ca este măritata!

| Gigea21224 explică (pentru adazuzu):

Nu contează, o aventura nu ar ar strica oricum ești frumoasă ai tot ce vrea un barbat

| JustStitch a răspuns (pentru Gigea21224):

Nu iti mai face vise, e maritata, si nu ai ce face

| afrodita45 a răspuns:

Da te simti in al nouălea cer

| Gigea21224 explică (pentru afrodita45):

Da îmi place să vad partenera satisfăcută și chiar îmi face plăcere să îi ofer sex oral și îmi place foarte mult.Bineinteles fata să aibă o igiena perfecta și să îmi placă, și să fie frumoasa

| Ana189 a răspuns:

Depinde de fiecare femeie, unora le place unora nu. Nu este o anumita regulă, fiecare persoana are o părere diferită. Sunt femei care nici nu se gândesc sa accepte așa ceva pe când altele adora sexul oral. Depinde de fiecare după cum spuneam

| Gigea21224 explică (pentru Ana189):

Dar ție îți place?