| MULLER96 a întrebat:

Intrebare fetelor adresata doar! Ce bijuterii accesorii va place sa poarte baietii iubitii vostri?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceas! De restul nu ma intereseaza dar ceasul mi se pare genial daca e un model fain si masculin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac lanturile alea la blugi(poti cauta pe google) sunt super google, le poarta si Enrique Iglesias in videoclipul Bailando, eu mor dupa ele cand le vad la un baiat, sau nai imi plac ceasurile alea negre de mana

| wonderwoman123 a răspuns:

Pai un ceas, un lant si piercing in ureche. Atat.

| MULLER96 explică:

Va rog fetelor mai multe raspunsuri!

| MULLER96 explică:

Va rog inca raspunsuri fetelor!

| Georgiii2000 a răspuns:

Ochelari de soare, ceas la mana negru sau argintiu (sti tu din alea la moda ), lant la gat ( de aur sau argint ).

| Geanina_Lupoaie_1999 a răspuns:

Ceas, ochelari de soare și lant din sfoara neagra