| RockOut4ever a întrebat:

Ce vi se pare mai obraznic/provocator/sexy. Parul ondulat lejer sau cel dat cu placa?

Răspuns Câştigător
| MariusUCV a răspuns:

Ondulat lejer big grin..., pentru mine conteaza foarte mult daca e 100% natural big grin

8 răspunsuri:
| Mihaela a răspuns:

Buclele

| cineva1992 a răspuns:

1 nici unul 2 pui niste intrebari de om sarac!

| StopTheWar a răspuns:

Ondulatbatting eyelashes

| ZiZu_3938 a răspuns:

Depinde cum ti-ar sta. Dar dragut ar arata parul indreptat cu placa si in fata facute cateva bucle. Fundita? :X [Elena]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate. Depinde cum îi stă fiecăruia mai bine. Fundăăă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cum te imbraci sau te machezi. Parul ondulat arata cool intr-o tinuta casual si in viata de zi cu zi. Parul drept este pentru ocazii speciale dar merge si la scoala. Eu as zice ca parul ondulat este sexy, dar si mai sexy ar putea arata parul drept facut cu placa impreuna cu bretonul. Te sfatuiesc sa iti lasi breton, te intinereste si arata mega-cool. Sper ca te-am ajutat! fundita te rog?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa combini stilurile: sa-ti intinzi mai intai tot parul cu placa, apoi sa-ti ondulezi cateva suvite, nu foarte multe.Cred ca o sa arate deosebit.Depinde de gusturile fiecaruia.
Sau ai putea sa incerci ambele look-uri si vezi care iti place mai mult.

| Kernyng a răspuns:

Si ondulat si dat cu placa sunt foarte tari pe femei! funda?