| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Intrebare atat pentru fete cat si pentru baieti. Dau funda si,, folositor" cui ma ajuta.Maine am prima intalnire cu prietenul meu...Ma gandeam sa ma imbrac cat de cat provocator dar nu chiar indecent. Ce ziceti de o pereche de pantaloni scurti albi, un maieu portocaliu si o pereche de platforme cu baretele albastre? ar merge combinatia asta? vreau neaparat sa port tocuri pentru ca sunt scunda(1, 50). La par nu stiu ce sa-mi fac...sa mi-l las desfacut(sunt bruneta si am parul lung - cand ne-am cunoscut aveam parul desfacut si el se juca prin parul meu) desi e cam cald afara? Sa mi-l prind intr-o coada impletita lejer pe umar? sau sa-l prind sus cu un cleste de par? mentionez ca nu vreau sa-l indrept cu placa sau sa-l ondulez si ca parul meu e putin ondulat natural.

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ei. e bine asa cum te gandesti tu sa te imbraci, dar oare conteaza chiar asa de mult sa fi in fata lui cat mai provocatoare? Eu atat iti spun, nu conteaza aspectul fizic exagerat aratat.Castigi cu el asa e, dar nu castigi de tot cu el. E ok asa cum te-ai gandit.Bafta maine!

2 răspunsuri:
| bLuEsKiEs a răspuns:

Da, e bine...happy
Parulthinking nu stiu ce sa iti zic... daca ti prea cald cu el desfacut si transpiri poti sa-l prinzi intr-o codita lejera...sau daca crezi ca-l suporti atata timp cat sunteti impreuna desfacut prinde-l pana acolo si cand ajungi desfa-lwinking
Sper ca te-am ajutathappy

| MataaBa a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa fii asa provocatoare, lasa-l pe el sa te descoperewinkingfi cat mai naturala