| pithicot a întrebat:

Ce vopsea de par folositi? Este a 3-a oara cand ma vopsesc si as vrea sa incerc o vopsea care sa nu-mi agreseze parul(stiu ca nu se vede in cateva luni, dar eu ma refer pe termen lung). Ultima data am folosit Palette Deluxe si am fost destul de multumita. M-ar interesa o vopsea care sa reziste si sa aiba un pret accesibil.Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Ia ti vopsea fara amoniac de la casting creme gloss cred ca era.

| ir3al a răspuns:

Eu nu ma vopsesc, dar varamea si maicamea folosesesc Garnier color senzation, si sunt mulumite, si nu este mai scumpa de 15-20 lei, poti gasi la carrefour, kaufland, maicamea a cumparat de la cora si parca a fost 12 lei. bafta! Sa fi cea mai frumoasa!

| Mylifeispink a răspuns:

Eu mereu m.am vopsit cu Palette si mi se pare bun ..Si Syoss este foarte buna.