| YoungHomie a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu vopseaua de par. Am culoatea parului ciocolatiu inchis. ultima data am fost vopsita cu Palette Deluxe 750 si ma intereseaza sa imi schimb culoarea. Ma gandeam sa imi vopsesc parul cu Palette Deluxe 667 Mahon Aramiu. Stie cineva cum va iesi culoarea? Va iesi un fel de roscat inchis pe parul meu? Multumesc! Dau funda celei/celui care ma ajuta!

4 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Sa mor de nu am crezut ca se vorbeste de vopsea de pat...-_-

| Dolyta a răspuns:

Uita-te pe cutia de la vopsea. arata culoarea parului inainte si dupa. eu nu stiu sa iti zic daca iti va iesi sau nu.